Ogłoszenia Duszpasterskie

>>XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA<<

15 WRZESIEŃ 2019

 

1. Witamy w Darłówku wszystkich gości i wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku nad morzem, a tym, którzy już powracają do swoich domów – bezpiecznej podróży.


2. W czwartek od godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą Świętą..


3. W przyszłą niedzielę bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian na Mszę Świętą dziękczynną za przeżyty sezon, czas wytężonej pracy i wysiłku, która zostanie odprawiona o godz. 12:00. Podczas tej Mszy Świętej będziemy modlić się także w intencji wszystkich służb mundurowych. Po Mszy Świętej odbędzie się piknik parafialny.


4. W piątek 20 września o godz.: 18:00 zapraszamy do salki katechetycznej młodzież z 1 klasy szkoły średniej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


5. W piątek 20 września o godzinie 17:00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie ministrantów dotyczące wyjazdu do Gdyni na prowincjalne spotkanie służby liturgicznej.


6. W niedzielę 29 września w salce katechetycznej o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci, które w przyszłym roku pragną przystąpić do I Komunii Świętej, która w naszej parafii będzie miała miejsce 31 maja 2020 roku.


7. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone koperty, jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę na potrzeby kościoła i klasztoru może to uczynić biorąc kopertę i podpisując ją. Następnie kopertę można złożyć w zakrystii lub na tacę.


8. Zachęcamy do skorzystania ze sklepiku parafialnego, a w nim do nabycia między innymi: ciekawe książki i filmy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, brewiarze dla świeckich, modlitewniki, dewocjonalia, kalendarze diecezjalne, pocztówki i magnesy z naszym kościołem oraz płyta naszej parafialnej scholki dziecięcej.


9. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim naszym drogim parafianom za wszelkie złożone ofiary na rzecz kościoła i klasztoru. W tym tygodniu za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękujemy: Państwu Jolancie i Romanowi Toczyńskim, Pasierbek oraz Panu Krzysztofowi Skoniecznemu.