Ogłoszenia Duszpasterskie                

X Niedziela Zwykła

10 czerwiec 2018

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 19:00 a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16:00.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
  3. We środę 13 czerwca przypada święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Msza Święta w naszym kościele o godz. 19:00 podczas której odbędzie się poświęcenie chleba i lilii ku czci św. Antoniego. Stąd prosimy aby do kościoła przynieść ze sobą lilie. Na koniec Mszy Świętej otrzymamy chlebki św. Antoniego jako znak naszej gotowości do przychodzenia z pomocą innym ludziom.
  4. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w naszym kościele 15 minut przed każdą Mszą Świętą.
  5. Z racji trwającego remontu dachu kościoła nadal są zawieszone Msze Święte o godz. 8:00 rano.
  6. W czwartek 14 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 19:00 będziemy modlić się w intencji trwającego w naszej diecezji synodu.
  7. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych wspólnota MI będzie kwestowała przed kościołem na rzecz zakupu nowego sztandaru ku czci św. Maksymiliana Kolbe, patrona naszej parafii.
  8. W sobotę 16 czerwca franciszkanie z pustelni na Świętej Górze w Polanowie zapraszają na IV Odpust Kaszubski. W programie: o godz 11. 00 – zbiórka przy figurze św. Ottona w Polanowie i przemarsz na Świętą Górę, o 11.30 – Różaniec po kaszubsku, o 12.00 – Msza św. z liturgią słowa po kaszubsku, której będzie przewodniczył bp Edward Dajczak. Na zakończenie – biesiada dla wszystkich pielgrzymów.
  9. W niedzielę 17 czerwca wiernych pragnących zgłębiać Słowo Boże i naukę Kościoła zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Duszpasterstwa Dorosłych do klasztoru na godzinę 18:00.
  10. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim naszym parafianom i gościom za wszelkie złożone ofiary na rzecz remontu dachu Kościoła oraz wykonane prace. W tym tygodniu za złożone ofiary dziękujemy: Państwu Jankowskim z Koszalina, Konstantynow, Józefowi i Marii Skarbek, Pani Lenie Grzejszczak i Oboda Krystynie. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.