II NIEDZIELA ADWENTU

09 GRUDNIA 2018

  1. W okresie Adwentu w dni powszednie zapraszamy o godz. 6:15 na Msze Święte roratnie. Z tej racji od 3 do 24 grudnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 8:00 oraz od 3 grudnia do końca lutego nie będzie także Mszy Świętej o godzinie 18:00 wieczorem z wyjątkiem sobót, kiedy to jest już odprawiana Msza Święta niedzielna. Po zakończonych roratach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do salki katechetycznej na gorącą kawę, herbatę, kakao oraz słodką bułkę.

 

  1. W miesiącu grudniu na czwartkową adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy o godz. 17:00 do klasztoru. Wejście od ulicy Gdyńskiej.

 

  1. W sobotę 15 grudnia o godz. 11:00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie ministrantów.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę są zbierane do puszek ofiary, na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

 

  1. W zakrystii naszego kościoła można kupić świece Wigilijne dzieło pomocy dzieciom, duża świeca w cenie 20 zł., a mała świeca w cenie 8 zł. oraz nabyć opłatki na stół wigilijny. W cenie 10 zł. można nabyć również kalendarz diecezjalny na rok 2019. W zakrystii można także składać ofiary na świąteczne dekoracje kościoła.

 

  1. W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi Pani Wiesława Strzelecka – organistka, której składamy serdeczne życzenia. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Czcigodnej solenizantce za wszelkie dobro, które czyni Pani dla naszej wspólnoty parafialnej. Szczęść Boże.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie złożone ofiary na rzecz remontu dachu kościoła. W tym tygodniu za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Barbarze i Grzegorzowi Szymańskim, Agnieszce i Krzysztofowi Olbryś, Grażynie i Bogusławowi Kisielewicz, Pani Urszuli Pakoca, M. Lis, Panu Sławomirowi Andrys.