Ogłoszenia Duszpasterskie

>>XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA<<

17 LISTOPAD 2019

 

1. Trwa miesiąc listopad, czas zadumy i modlitwy za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach modlimy się na nabożeństwach wypominkowych w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedzielę bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 10:00. W każdą środę listopada jest sprawowana o godz. 18:00 Msza Św. w intencji zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach. W czwartek od godziny 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.


2. W dzisiejszą niedzielę wiernych pragnących zgłębiać Słowo Boże i naukę Kościoła zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Duszpasterstwa Dorosłych do klasztoru na godzinę 17:00.


3. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu Nieplanowane.Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu Nieplanowane. W poniedziałek o godz. 19:00 organizujemy wspólne parafialne wyjście do kina Bajka w Darłowie. Na wspólne wyjście można zapisać się w zakrystii. Koszt biletu 12 zł. Bilet zakupiony w samym kinie jest w cenie 17 zł.


4. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone koperty, jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę na potrzeby kościoła i klasztoru może to uczynić biorąc kopertę i podpisując ją. Następnie kopertę można złożyć w zakrystii lub na tacę.


5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do domu Ojca śp. Karolina Kozińska. Dobry Jezu a nasz Panie