Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

9 września 2018

 1. Witamy w Darłówku wszystkich gości i wczasowiczów. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku a tym, którzy powracają do swoich domów, bezpiecznej podróży.
 2. W miesiącu wrześniu Msze Święte niedzielne w naszym kościele są odprawiane o godz. 10:00, 12:00 i 16:00. Natomiast w dni powszednie o godz. 8:00 z jutrznią i 19:00. W czwartek od godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą Świętą.
 3. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe ze zmianą tajemnic po Mszy Świętej o godz. 16:00.
 4. W czwartek 13 września o godz.: 18:00 zapraszamy do salki katechetycznej młodzież z 1 klasy szkoły ponad-gimnazjalnej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 5. W niedzielę 23 września o godz. 11:30 w salce katechetycznej odbędzie się pierwsze w tym roku katechetycznym spotkanie dla dzieci i Rodziców grupy I – komunijnej. I Komunia Święta w naszej parafii będzie miała miejsce 26 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00
 6. Dzieci, które pragną śpiewać w naszej scholce parafialnej zapraszamy w przyszłą sobotę 15 września o godz. 16:45 do kościoła na próbę śpiewu.
 7. Każdego roku w naszej parafii była przeprowadzana kwesta na prace związane z utrzymaniem naszego kościoła. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone koperty, jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę na kościół może to uczynić biorąc kopertę i podpisując ją. Następnie kopertę można złożyć w zakrystii lub na tacę. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłatę remontu dachu kościoła.
 8. W ostatnią niedzielę miała miejsce w naszej parafii wizytacja Księdza Biskupa Edwarda Dajczaka oraz święto służb mundurowych. W tym miejscu pragnę z całego serca podziękować tym wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania tych uroczystości. Dziękuję Radzie Parafialnej, Grupie synodalnej, Duszpasterstwu dorosłych, Służbie liturgicznej, odpowiedzialnym za śpiew i muzykę, Panu Tomaszowi Bobin i Zbigniewowi Kliber oraz władzom samorządowym naszego powiatu, jak i miasta i gminy Darłowo.
 9. W zakrystii można nabyć płyty naszej parafialnej scholki dziecięcej, jak i kalendarze diecezjalne na rok 2019.
 10. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim naszym drogim parafianom za wszelkie złożone ofiary na rzecz kościoła i klasztoru. W tym tygodniu za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Lucynie i Czesławowi Lackim, Pani Irenie Pasierbek, Lenie Grejszcioch oraz Panu Krzysztofowi Skoniecznemu.
 11. W tym tygodniu do domu Ojca odszedł śp. Mirosław Fiś z ul. Władysława IV. Dobry Jezu a nasz Panie …..