Ogłoszenia Duszpasterskie                 

                          XXXIII Niedziela Zwykła                         

19 listopada 2017

  1. W dzisiejszą niedzielę z ustanowienia papieża Franciszka obchodzimy I Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „ Nie miłujmy słowem ale czynem”. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich ubogich i potrzebujących.
  2. Trwa miesiąc listopad, czas zadumy i modlitwy za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach modlimy się na nabożeństwach w dni powszednie o godz. 17:30. W niedziele po Mszy Świętej o godz. 16:00. W każdą środę listopada o godz. 18:00 jest odprawiana Msza Św. w intencji zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.
  3. W dzisiejszą niedzielę 19 listopada o godz. 11:30 w salce katechetycznej odbędzie się kolejne spotkanie dla Rodziców grupy I – komunijnej.
  4. We środę 22 listopada wspominamy w liturgii św. Cecylię – patronkę śpiewu i muzyki kościelnej. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowanie oraz życzenia Pani organistce Wiesławie Strzeleckiej, prowadzącym śpiew podczas porannych Mszy Świętych, jak i godzinek, scholi dziecięcej i dorosłych niech św. Cecylia u Dobrego Boga nieustannie wstawia się za Wami .
  5. W sobotę 25 listopada o godzinie 11:00 zapraszamy do sakli katechetycznej wszystkich ministrantów i kandydatów na spotkanie formacyjne.
  6. W sobotę 25 listopada o godz. 15:30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla młodzieży z 1 klasy szkoły ponad-gimnazjalnej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. Dzieci, które pragną śpiewać w naszej scholce parafialnej spotykają się w sobotę 25 listopada o godz. 16:45 w salce katechetycznej na próbie śpiewu.
  8. W przyszłą niedzielę 26 listopada wiernych pragnących zgłębiać Słowo Boże i naukę Kościoła zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Duszpasterstwa Dorosłych do salki katechetycznej na godzinę 18:00.
  9. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne, nabyć płyty parafialnej scholi oraz kalendarze diecezjalne na rok 2018 w cenie 8 zł..
  10. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim naszym drogim parafianom za wszelkie złożone ofiary na rzecz remontu dachu kościoła. W tym tygodniu za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Wandzie i Adamowi Jaroszewskim oraz Pani Janinie Czaplińskiej.