Ogłoszenia Duszpasterskie                 

                               XXIV Niedziela Zwykła                          

17  wrzesień 2017

  1. W miesiącu wrześniu Msze Święte niedzielne w naszym kościele są odprawiane o godz. 10:00, 12:00 i 16:00. Natomiast w dni powszednie o godz. 8:00 z jutrznią i 19:00. W czwartek od godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone o godz. 18:40 Nieszporami. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą Świętą.

  1. W przyszłą niedzielę 24 września o godz. 11:30 w salce katechetycznej odbędzie się pierwsze w tym roku katechetycznym spotkanie dla dzieci i Rodziców grupy I – komunijnej.

  1. Dzieci, które pragną śpiewać w naszej scholce parafialnej zapraszamy w sobotę 23 września o godz. 16:30 do kościoła na próbę śpiewu.

  1. Każdego roku w naszej parafii była przeprowadzana kwesta na prace związane z utrzymaniem naszego kościoła. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone koperty, jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę na kościół może to uczynić biorąc kopertę i podpisując ją. Następnie kopertę można złożyć w zakrystii lub na tacę. Ofiary te zostaną przeznaczone na remont dachu kościoła, który wymaga pilnej naprawy.

  1. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych będą zbierane do puszek ofiary na kształcenie w diecezji i Wydział teologiczny w Szczecinie.

 

  1. W zakrystii można nabyć ciekawe książki religijne: Rodzina oczami egzorcysty, Wiara w czasach facebook, życiorysy i modlitwy do świętych oraz płyty naszej parafialnej scholi dziecięcej, jak i kalendarze diecezjalne na rok 2018.

  1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim naszym drogim parafianom za wszelkie złożone ofiary na rzecz remontu dachu kościoła. W tym tygodniu za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękujemy Rodzinie Wadzińskich z Warszawy, Pani Teresie Przybyłowskiej, Lea Grzejszczak, Zofii Mielniczuk, Annie Skotarczyk, Państwu Rojek, Druhal oraz Marioli i Bogdanowi Chruszcz.